Gadżety reklamowe są świetną rzeczą, jeśli posiadasz własną firmę, sklep, drużynę sportową czy stowarzyszenie/organizację zajmujące się jakąkolwiek działalnością. Takie gadżety możemy sprzedawać, rozdawać na eventach na których mamy swoje stanowisko, czy dodawać do zamówień, jeśli prowadzimy sklep internetowy. Co nam to da? Ludzie będą zadowoleni z drobnego upominku, będą się bardziej utożsamiać z naszą marką. Inne osoby widząc nasz napis czy logo na gadżecie mogą zainteresować się o co chodzi i wspierać naszą działalność.

Jakie gadżety warto wybrać? Długopisy, kubki, koszulki, przypinki reklamowe, smycze na klucze, etui do telefonu, notesy, zakładki do książek, vlepki, silikonowe opaski na rękę. Takie produkty jak chociażby przypinki nie są specjalnie drogie jeśli kupujemy je hurtowo, a jest na nich miejsce np. na logo naszej firmy czy hasło reklamowe.

Nowością są napoje energetyczne w puszkach z wybranym przez nas nadrukiem. To jakie gadżety należy wybrać, zależy jednak od rodzaju działalności jaką prowadzimy. Sportowcy wybiorą opaski na rękę z motywującym hasłem czy logiem firmy suplementacyjnej, a gracze koszulkę z postacią z gry lub kubek.

Musimy też znaleźć kogoś kto wykona nasze zamówienie. Firma robiąca nadruki na koszulkach, drukarnia czy producent przypinek. Takie oferty znajdziemy na portalach internetowych lub w wyszukiwarce, gdzie pokażą nam się strony internetowe wielu firm.

Jeśli zdecydujemy się na przypinki to w Krakowie działa doświadczona firma/producent przypinek, której warto powierzyć to zadanie. Przypinki od Buttonfly.pl słyną z wysokiej jakości wykonania i przystępnych cen.